Ielu katalogs: N - S :: Vecmīlgrāvis :: Cita Rīga
3rd slideshow image4th slideshow image5th slideshow image6th slideshow image7th slideshow image8th slideshow image1st slideshow image2nd slideshow image
Latvian   Russian  
 
/
Apkaimju vēsture
ĀgenskalnsAndrejsalaAvotiBerģiBišumuižaBrasaČiekurkalnsDārziņiDzirciemsGrīziņkalnsIļģuciemsImantaJaunciemsJuglaĶengaragsKundziņsalaMaskavas forštateMežaparksMīlgrāvisPļavniekiPurvciemsRumbulaSarkandaugavaSkansteSpilveTeikaTorņakalnsVecāķiVecmīlgrāvisVecrīgaVēsturiskais centrsZaķusala
Cita Rīga iesaka
Izzini.lv
DatuApstrade.lv
Izzini.lv
Meklēt ar Google

Statistika LiveInternet
Яндекс.Метрика
 
2009-11-30

Vecmīlgrāvja ielu katalogs: N - S

Natālijas iela
Natālijas iela

Natālijas iela Rīgas kartogrāfiskajā materiālā pirmo reizi minēta 1924. gadā. Neskatoties uz dažādo varu maiņām, ielas nosaukums laika gaitā nav mainījies.

Pauguru iela kartogrāfiskajā materiālā pirmo reizi minēta 1934. gadā ar nosaukumu Kalnciema 6. līnija, tā apliecinot, ka iela atradās sākotnējā Kalnciema ielu tīklojumā. 1938. gadā tā ieguva savu tagadējo nosaukumu Pauguru iela, kas laika gaitā vairāk nav mainījies.

Punduru iela
Punduru iela

Punduru iela pirmo reizi Rīgas ielu sarakstā ir minēta 1932. gadā. Laika gaitā ielas nosaukums nav mainījies.

Rīnūžu iela pirmo reizi Rīgas adrešu grāmatās ir sastopama 1933. gadā ar savu tagadējo nosaukumu. 1957. gadā iela oficiāli tika pārsaukta par Rīta ielu. Kopš 1977. gada iela atguvusi savu vēsturisko nosaukumu Rīnūžu iela.

Rūpnīcas iela
Rūpnīcas iela

Rūpnīcas iela pirmo reizi Rīgas adrešu grāmatās ir sastopama 1930. gadā ar nosaukumu Reimera iela. Reimera ielas nosaukumu tā saglabāja līdz pat 1963. gadam, kad tika pārsaukta par Rūpnīcas ielu, šādu nosaukumu saglabājot vēl līdz šodienai.

Sarmas iela
Sarmas iela

Sarmas iela pirmo reizi Rīgas ielu sarakstā ir minēta 1938. gadā. Laika gaitā ielas nosaukums nav mainījies.

Skuju iela pirmo reizi Rīgas adrešu grāmatās minēta 1930. gadā ar nosaukumu Dombrovska iela. 1932. gadā par Dombrovska ielu tika pārsaukta šodienas Martas Rinkas iela, bet sākotnējā Dombrovska iela ieguva Skuju ielas nosaukumu. Skuju ielas nosaukums laika gaitā vairāk nav mainījies.

Sniedzes iela
Sniedzes iela

Sniedzes iela pirmo reizi Rīgas ielu sarakstā ir minēta 1955. gadā. Laika gaitā ielas nosaukums vairāk nav mainījies.

Sniega iela kartogrāfiskajā materiālā pirmo reizi minēta 1930. gadā ar nosaukumu Kalnciema 3. šķērslīnija, tā apliecinot, ka iela atradās sākotnējā Kalnciema ielu tīklojumā. Savu tagadējo nosaukumu Sniega iela ieguva 1938. gadā. Laika gaitā ielas nosaukums vairāk nav mainījies.

Staru iela
Staru iela

Staru iela kartogrāfiskajā materiālā pirmo reizi minēta 1930. gadā ar nosaukumu Kalnciema 3. līnija, tā apliecinot, ka iela atradās sākotnējā Kalnciema ielu tīklojumā. Savu tagadējo nosaukumu Staru iela ieguva 1938. gadā. Laika gaitā tas vairāk nav mainījies.

Stiebru iela
Stiebru iela

Stiebru iela kartogrāfiskajā materiālā pirmo reizi minēta 1930. gadā ar nosaukumu Kalnciema 4. šķērslīnija, tā apliecinot, ka iela atradās sākotnējā Kalnciema ielu tīklojumā. 1938. gadā iela ieguva savu tagadējo nosaukumu Stiebru iela, tomēr tas nesaglabājās pārāk ilgi, jo jau 1961. gadā tā tika pārsaukta par Stobru ielu. Jau 1964. gadā iela atkal tika pārsaukta par Stiebru ielu.

Komentāri

Vēl nav neviena komentāra. Esiet pirmais!

Pievienot komentāru

* Obligāta informācija
5000
Ievelciet attēlus (maks 5)
Captcha attēls

dekor
 
   
     
Apskates vietas
Apskates vietu TOP 40
Vecrīga Rīgas vēsturiskais centrs Pārējā Rīga
Apskates vietas Rīgas apkaimēs
ĀgenskalnsGrīziņkalnsMaskavas forštateSarkandaugavaVecmīlgrāvis
Tematiskās apskates vietas
Daugavas ūdens ceļšJūgendstils RīgāPadomju RīgaPirmās brīvvalsts laiksRīgas nocietinājumiVācu Rīga
Projekta sponsori
Tūrisma aģentūra Skaistie skati
Pasaules brīvo latviešu apvienba
ALA
Informatīvais atbalsts
Sarunas par Rīgu
EuroPanels

© 2007-2020 Cita Rīga Par projektu | Uzrakstiet mums | Kontakti | Meklēt | Lapas karte | Viesu grāmata Datu apstrāde | LimeSurvey