Par projektu "Cita Rīga" :: Cita Rīga
3rd slideshow image4th slideshow image5th slideshow image6th slideshow image7th slideshow image8th slideshow image1st slideshow image2nd slideshow image
Latvian Russian English
/
LiveInternet
Яндекс.Метрика

Par projektu "Cita Rīga"

Kāda ir galvenā informācija, ko dažādos informācijas avotos var iegūt par ievērojamām pilsētas vietām? Ko galu galā paši rīdzinieki zina par savu pilsētu? Rīgas robeža sniedzas daudz tālāk par ierasto Vecrīgu un vēsturisko centru. Arī ārpus ierastajām robežām ir ko redzēt.

Mūsu portāla mērķis ir iepazīstināt esošos / bijušos / topošos rīdziniekus un Rīgas viesus ar Rīgas vēsturi, tagadni un nākotni; parādīt Rīgu kā daudzšķautņainu pilsētu, kur katrs var atrast svarīgāko tieši sev. Portālā var aplūkot Rīgas senās un mūsdienu fotogrāfijas, kartes un citus vēstures avotus, iepazīstoties ar citu apmeklētāju atmiņām, iegūs vispusīgu ilustrētu informāciju par Rīgas priekšpilsētu unikālo vēsturisko mantojumu, kas ir jāsaudzē un jāsaglabā nākamajām paaudzēm.

Projekta veidošanā varat piedalīties arī Jūs, ar savām idejām, viedokļiem, atmiņām. Plašākai informācijai rakstiet mums uz info [at] citariga.lv vai caur kontaktu formu.

dekor
Datu apstrāde | LimeSurvey Par projektu | Kontakti | Meklēt portālā | Lapas karte | Viesu grāmata © 2007-2021 Cita Rīga
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā
atsauce uz resursu ir obligāta