Viesu grāmata
5th slideshow image6th slideshow image7th slideshow image8th slideshow image1st slideshow image2nd slideshow image3rd slideshow image4th slideshow image
Latvian Russian
LiveInternet
Яндекс.Метрика

Viesu grāmataKomentāri (18)

Sandra(Rīga, Rīga, Latvija)

Paldies Jums un gidei Guntai par naksnīgo ekskursiju Spoku vakarā! gaidīsim jaunus ..garšīgus..piedāvājumus.

Sandra un Tomass

Aigars(Rīga, Latvija)

Paldies par šādu lielisku mājaslapu! Uzzināju daudz ko par Rīgu!

MaKo(Рига, Rīga, Latvija)

Žēl, ka projektā nav informācijas par tādiem rajoniem kā Bolderāja, Daugavgrīva un Buļļu sala...

Silvija(Rīga, Rīga, Latvija)

Sveiciens visiem GPS medniekiem. Malači. Ko lai vēl saka? Malači gan dalībnieki, gan organizatori. Bija ko skriet gan lielajiem, bija ko darīt arī mazajiem. Manai favorītkomandai gan ne visai veicās, bet tā jau tikai pirmā reize. Manējiem patika "Laimas" kontrolpunkta saldais "pārsteigums" un arī tas, ka neviens nepalika bez balvas. Tā bija iespēja mācīties strādāt komandā, pārbaudīt sevi , savus draugus gan uz izturību, gan atjautību. Un ļāva izpausties arī radoši, par ko var pārliecināties "sērfojot" pa dalībnieku profiliem. Es domāju, ka nākamgad varētu "uzbliezt " gaisā projektu GPS koordinātu mednieki + , jo tad varbūt arī man būtu iespēja ko "nomedīt", jo no malas raugoties viss vienmēr izskatās vienkārši.

Vēlreiz paldies "Citai Rīgai". Ar nepacietību mani jaunieši un es gaidīšu citas aktivitātes!"

Linards(Rīga, Rīga, Latvija)

"Paldies par atraktīvo un aizraujošo orientēšanās spēli GPS koordinātu mednieki, tā bija kolosāli pavadīta diena, uzzināju diezgan interesantas lietas par savu pilsētu, varēju jautri pavadīt laiku kopā ar draugiem un labprāt piedalīšos kādā citā līdzīgā pilsētas spēlē. Paldies Jums! Un tik daudz konču sen par brīvu ēdis. Turklāt divos kontrolpunktos, labs našķis un enerģijas avots Paldies Laima!"

Pievienot komentāru

* Obligāta informācija
5000
Ievelciet attēlus (maks 5)
Captcha attēls
dekor